Aktualności - informacja

Witam!
W dniu 30. Maja.2015 roku na obiekcie MDK "Jordan" w Siemianowicach Śląskich, odbędzie się Turniej Piłki Nożnej "OGNIWO CUP" w godzinach od 9.00 - 17.00
Organizatorami Turnieju jest SRS "OGNIWO" oraz SMS z Siemianowic Śląskich!
Nagrodę główną Puchary za I miejsce ufundowało - Stowarzyszenie Mieszkańców Siemianowic.
SRS "OGNIWO" zapewnia pozostałe puchary za miejsca II oraz III , medale dla wszystkich zawodników , oraz nagrody(statuetki ) dla najlepszych zawodników całego Turnieju. Poza tym malowanie twarzy ( członek Stowarzyszenia SIS w Siemianowicach Śląskich) oraz nagrody dla wszystkich zawodników biorących udział w Turnieju Piłki Nożnej.

W Turnieju wezmą udział 9 drużyn w trzech kategoriach wiekowych ( 2005 i młodsi) ( 2003-2004) (2001-2002) - łącznie około 100 dzieci i młodzieży.

Zapraszamy wszystkich Rodziców z dziećmi na organizowane przy okazji inne atrakcje podczas trwania turnieju ufundowane przez SMS z Siemianowic Śląskich.
Na obiekcie będzie dostępna zjeżdżalnia dmuchana , wata cukrowa , popcorn - za darmo dla wszystkich dzieci.
Plakaty będą rozwieszone wkrótce na terenie miasta - zapraszamy wszystkich na spędzenie mile czasu wolnego.

Patronatem SRS "OGNIWO" jest Radio Barys z Siemianowic Śląskich

Pozdrawiamy - Zarząd Stowarzyszenia SRS "OGNIWO "